Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/1832

Obowiązki:

Odpowiedzialność za (zdalną i lokalną) instalację, konfigurację, utrzymanie i zarządzanie infrastrukturą ICT naszych klientów B2B. Pomoc współpracownikom w poszukiwaniu rozwiązań złożonych problemów informatycznych. Zapewnienie lokalnego wsparcia IT dla naszego klienta w Polsce.
Szybkie reagowania na alerty generowane przez narzędzia monitorujące. Zarządzanie zmianami w sieci zgodnie z wymaganym procesem zarządzania zmianami. Ustalanie priorytetów zadań zgodnie z umowami o poziomie usług.
Praca w zespole w celu przeglądu procesów i procedur oraz identyfikowania tych, które wymagają poprawy.
Proaktywne identyfikowanie, posiadanie i eskalowanie wszelkich kwestii lub problemów, które mogą mieć wpływ na zadowolenie klientów. Rozwiązywanie problemów z siecią poprzez poszukiwanie konkretnych rozwiązań i projektów.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Pozostałe wymagania:

  • dyplom licencjata lub odpowiednik w dziedzinie ICT lub niezbędne doświadczenie. Co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku. Biegła znajomość języka angielskiego, inny język europejski będzie dodatkowym atutem. Silne umiejętności komunikacyjne, zorientowanie na klienta i zdolność do osiągnięcia wysokiego poziomu satysfakcji klienta. Chęć współpracy i dobre umiejętności pracy z innymi.Chęć uczenia się i rozwijania wszystkich niezbędnych umiejętności technicznych. Zdolności do wielozadaniowości, elastyczności i pracy pod presją. Proaktywność i gotowość do podejmowania inicjatyw. Zdolność do adaptacji w środowisku o szybkim tempie. Samomotywacja, asertywność i pasja do ICT.Znajomość infrastruktury serwerowej i sieciowej. Kluczowe technologie: VMWARE, VeeAm, Windows Server, firewall Watchguard. Doświadczenie w SolarWinds Nable (Monitoring & Alerting) i/lub Powershell scripting jest dodatkowym atutem.

Miejsce pracy: Grunwaldzka 413, 80-309 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 3

Wymagane dokumenty: Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim z dopiskiem "System and NOC Engineer" na adres HRGdansk@odysseylogistics.com. Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: "I hereby agree for processing my personal data, included in my application for a job, for the purposes of recruitment process, according to the Data Protection Act of 29 September 1997, unified text published in the Polish Journal of Laws (Dziennik Ustaw) of 2002, no. 101, item 926, later amended."

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy