Świetne oferty dla pracowników budowlanych w Norwegii na południu - Hemsedal, Drammen

Adecco Solutions AS

Hemsedal, Drammen, Norwegia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszych klientów poszukujemy pracowników róznych specjalizacji:

  • cieśle konstrukcyjni - stawka 220-248,5 NOK na godzinę brutto na projekcie, Hemsedal, mieszkanie 1750 NOK na 14 dni
  • pracownicy wykończeń z doświadczeniem z prefabrykacją i montażem mebli kuchennych -230 NOK na godzine brutto na projekcie, Hemsedal, mieszkanie 2750 NOK na 14 dni
  • hydraulicy - 280 NOK na godzinę brutto na projekcie, Drammen, mieszkanie 2750 NOK na 14 dni, wymagane doświadczenie z Norwegii
  • elektrycy z DSB - 250 NOK na godzinę brutto na projekcie, Hemsedal, mieszkanie 2750 NOK na 14 dni
  • płytkarz, murarz - 240 NOK na godzinę brutto, Hemsedal, mieszkanie GRATIS
  • brukarz - stawka 237-258 NOK na godzinę na projekcie brutto, Skien, mieszkanie 2750 NOK na 14 dni

Oprócz tego zapewniamy:

  • norweską umowę o pracę i terminowe wypłaty co dwa tygodnie
  • gratis ubranie robocze, obuwie oraz narzędzia

Wymagania

Od kandydatw oczekujemy:

  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego
  • komunikatywnej znajomości jezyka angielskiego lub norweskiego

Prezentacja firmy

Adecco Norwegia jest częścią Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy