Support Engineer

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Do firmy zajmującej się tworzeniem systemu dla firm farmaceutycznych, biologicznych oraz laboratoriów w USA i UK poszukujemy osoby na stanowisko Support Engineer, która dołączy do zespołu zapewniającego wsparcie klientom firmy.

  • biuro Wrocław

Zadania na stanowisku pracy:

  • Terminowe rozwiązywanie problemów  z pomocą techniczną wynikających  z systemów zainstalowanych w siedzibach klienta
  • Badanie problemów zgłaszanych przez klientów za pośrednictwem zdalnego dostępu(np. VPN, Webex itp.) do systemów klienta
  • Wykonywanie poprawek danych lub zmiany konfiguracji w celu rozwiązywania lub obejścia problemów
  • Aktywne utrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami
  • Odpowiedzialność za utrzymanie wewnętrznych systemów
  • Uczestnictwo w działaniach doskonalenia procesów w zespole wsparcia

W zamian otrzymasz:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Płatny urlopy w przypadku umowy B2B ( 25 dni + dni ustawowo wolne w USA)
  • Praca w godzinach 14.00 - 22.00
  • Rozwój zawodowy, regularne szkolenia wewnętrzne
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Regularne spotkania integracyjne

Ta praca jest dla Ciebie jeżeli:

  • Posiadasz wyższe wykształcenie techniczne
  • Masz min. 2 lata doświadczenia zawodowego w zakresie wsparcia dla aplikacji skierowanej do klienta
  •  Posiadasz doświadczenie w pracy  z SQL (preferowane Oracle), tworzenie widoków,funkcji, procedur. Zrozumienie problemów z wydajnością oraz umiejętność debugowania kodu PL/SQL lub T-SQL
  • Swobodnie poruszasz się w systemie Windows i Microsoft Office (Outlook, Word, Excel, PowerPoint)
  • Potrafisz rozwiązywać problemy pracować z różnymi systemami oprogramowania
  • Jesteś osobą zorganizowaną, potrafisz ustalać priorytety, planować pracę własną
  • Jesteś otwarty/a na zagraniczne podróże służbowe w wymiarze około 5% czasu pracy
  • Jesteś gotowy/a na pracę w godzinach  uzależnionych od strefy czasowej USA
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media