Support Analyst Expert IT

Cyclad Sp. z o.o.

Gdynia, pomorskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gdynia

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Project Management

Informacje o projekcie:

• Branża: Administracja IT
• Rodzaj projektu: Management
• Lokalizacja: Gdynia
• Harmonogram pracy: praca od poniedziałku do piątku 8.30-17.00

Zadania:

• Zapewnianie kompleksowego wsparcia IT na poziomie 1- wszej i 2 -giej linii wsparcia w ramach umowy SLA
• Monitorowanie problemów systemowych i działanie jako główny łącznik między zespołami funkcjonalnymi IT a zespołami operacyjnymi
• Praca zgodnie z procesem zarządzania zasobami IT oraz aktywny udział w jego doskonaleniu
• Zarządzanie procesami IT

Wymagania:

• Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze wsparcia IT z naciskiem na EUC
• Wykształcenie kierunkowe związane z branżą IT
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1) i polskiego (B2)
• Umiejętność zarządzania projektami
• Doświadczenie w pracy z : Windows 10, 8.1, 7, produktami McAfee, Mircosoft Office, Office 365, Active Directory, SCCM, Power Shell
• Mile widziana znajomość podstaw ITIL
• Umiejętności organizacyjne i priorytetyzacji zadań

Oferujemy:

• Umowę o pracę na czas nieokreślony (po sześciomiesięcznym okresie próbnym)
• Prywatna opieka medyczna z bardzo atrakcyjną ofertą
• Prywatne ubezpieczenie
• Kartę sportową Multisport
• Bilety do kina, vouchery do różnych sklepów, na benzynę, itp.
• Miesięczne lub roczne premie
• Owocowe poniedziałki
• Dogodna lokalizacja biura (3 km od morza, blisko stacji SKM Redłowo)
• Szeroki zakres szkoleń (umiejętności miękkich, kursów komputerowych, językowych)
• Możliwość zdobycia doświadczenia w profesjonalnym, wielonarodowym środowisku

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.