Supply Chain Manager

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Wraz ze wzrostem liczby osób w organizacji pojawiła się konieczność utworzenia stanowiska Supply Chain Manager-a. Osoba ta będzie raportowała do Dyrektora Operacyjnego w Polsce oraz Dyrektora Operacyjnego odpowiedzialnego za region Europy.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma produkcyjna działająca na polskim rynku od ponad 20 lat. Od niedawna należy do międzynarodowego koncernu, którego oddziały znajdują się m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Holandii, Polsce, Australii, Francji i USA.

Opis stanowiska

  • odpowiedzialność za łańcuch dostaw w fabryce - produkcja na zamówienie klienta (MTO)
  • zarządzanie pracą kilkunastoosobowego zespołu
  • udział w transferze technologii
  • zarządzanie procesem Sales and Operations Planning (S&OP)
  • odpowiedzialność za obszar zakupów produkcyjnych, planowania produkcji, logistyki oraz magazynu
  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem gospodarki magazynowej
  • analiza i doskonalenie procesów w łańcuchu dostaw
  • wyjaśnienia niezgodności w dostawach
  • kontakty ze działem sprzedaży oraz działami operacyjnymi w celu określenia najlepszych planów realizacji

Profil kandydata

  • minimum 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu łańcuchem dostaw w firmie produkcyjnej
  • dobra znajomość języka angielskiego - raportowanie do struktur międzynarodowych
  • doświadczenie w zarządzaniu procesem S&OP
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności analityczne, organizacyjne, decyzyjne i prezentacyjne
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość procesów spawania i obróbki skrawaniem
  • doświadczenie z produkcją pod zamówienie klienta będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz samochód służbowy
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie (rozwój technologii, zwiększenie ilości pracowników)
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie do szkoleń i kursów
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page