Supply Chain Manager - Pharmaceutical production - GMP & GDP

Michael Page

Małopolska, zagranica

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie efektywnego funkcjonowania całego obszaru Łańcucha Dostaw i realizacji celów strategicznych firmy.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja o globalnym zasięgu działająca na rynku producentów farmaceutycznych. Wieloletnia działalność i rozwój pozwoliły naszemu klientowi odegrać kluczową rolę w czołówce firm z tego sektora. Wspierając dalszy rozwój firmy poszukujemy kandydata, który byłby zainteresowany podjęciem długoterminowej współpracy na stanowisku Supply Chain Manager-a na nowo tworzone stanowisko, która będzie zlokalizowana przy zakładzie produkcyjnym w Małopolsce

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za proces zaopatrzenia, planowania wysyłki i obsługi klienta.
  • Zapewnienie ciągłości procesów produkcyjnych oraz dostaw do klienta zgodnie z wymaganymi terminami zachowując optymalne wykorzystanie zdolności produkcyjnych.
  • Współpraca z Kierownikiem Produkcji w zakresie planowanie produkcji
  • Prognozowanie wielkości produkcji i sprzedaży.
  • Monitorowanie realizacji planu produkcji.
  • Bilansowanie zdolności produkcyjnych.
  • Koordynacja dostaw materiałów i komponentów.
  • Dbanie o ciągłą poprawę jakościową procesu, tworzenie nowych procedur.
  • Współpraca z magazynem przy koordynacji wysyłek do klientów
  • Zarządzanie poziomami zapasów w celu realizacji oczekiwań i umów o dostępności wyrobów gotowych.
  • Zarządzanie wydajnością i efektywnością procesu planowania.
  • Aktualizacja informacji o zapasach i dostawach.
  • Ścisła współpraca z działami zakupów i sprzedaży oddziałów międzynarodowych grupy.

Profil kandydata

  • 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży farmaceutycznej, chemicznej, kosmetycznej, FMCG
  • Wykształcenie wyższe związane z ekonomią lub logistyką
  • Doskonała znajomość języka angielskiego
  • Znajomość zasad budżetowania i planowania.
  • Doświadczenie w pracy w oparciu o zasady GDP i GMP - warunek konieczny
  • Doświadczenie w budowaniu strategii logistycznej.
  • Umiejętności organizacyjne, analityczne, interpersonalne i zarządzania czasem.

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej organizacji o mocnej pozycji rynkowej i wysokiej kulturze zarządzania
  • Dużą samodzielność w działaniu i udział w strategicznym projekcie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Małopolska
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page