Supply Chain Director

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za zarządzanie całością procesów związanych z zaopatrzeniem, produkcją i dystrybucją towarów w firmie. Dyrektor Łańcucha Dostaw będzie odpowiadał za koordynację działań w ramach łańcucha dostaw oraz zapewnienie, że produkty i usługi są dostarczane w czasie i w wymaganej jakości.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest istniejąca od ponad 30 lat firma produkcyjna, która jest liderem w swojej branży, a jej produkty można spotkać na półkach sklepowych w całej Polsce.

Opis stanowiska

  • Koordynacja procesów zakupowych oraz magazynowych
  • Zarządzanie działami planowania materiałowego, obsługi klienta oraz planowania produkcji
  • Zarządzanie zespołem zakupów i magazynu
  • Negocjowanie warunków umów z dostawcami
  • Optymalizacja procesów łańcucha dostaw
  • Analiza i raportowanie wyników operacyjnych

Profil kandydata

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu łańcuchem dostaw w tym zespołem zakupów strategicznych
  • Doświadczenie w branży FMCG lub pokrewnej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy zespołu
  • Umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • Samochód służbowy (segment D) do użytku prywatnego
  • Dużą samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • Pakiet benefitów
  • Premie uzależnione od wyników własnych oraz firmy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page