Supervisor Elektryczny

Grupa590

Niemcy, Leuna, zagranica

Opis stanowiska pracy

Ze względu na zwiększenie zakresu prac na projektach budowlanych GC Energy, poszukujemy osób na stanowisko Electrical Supervisora.

Zapewniamy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku w obszarze specjalistycznych usług dla przemysłu PETRO&GAS&OIL
  • zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę z oddelegowaniem na pracę za granicą
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego NNW
  • darmowe zakwaterowanie w mieszkaniach prywatnych
  • bezpłatny transport z Polski na projekt oraz flotę samochodową na miejscu
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • nowoczesne narzędzia i wyposażenie
  • stałą opiekę koordynatora

Twój zakres obowiązków:

  • realizacja i sprawowanie nadzoru nad progresem i wydajnością robót z zakresu montażu instalacji elektrycznych lub/i AKPiA
  • organizacja i koordynacja pracy podległych zespołów (brygad, pracowników oraz podwykonawców)
  • współpraca z przedstawicielami zleceniodawcy (klienta)
  • analiza dokumentacji technicznej
  • opracowywanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej
  • bieżące raportowanie postępu prac do klienta oraz kierownika robót

Wymagania

  • wykształcenie techniczne o profilu elektryk, automatyk lub pokrewne
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 6/1
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • aktualne uprawnienia SEP E i D
  • doświadczenie w kierowaniu robotami i zarządzaniu zespołami pracowników na projektach budowlanych (obiekty przemysłowe)

Prezentacja firmy

Grupa590 jest agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie