Superbohater/ka produkcji z UDT lub prawem jazdy kat.B

Gi Group Poland S.A.

Poznań, wielkopolskie

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Dzięki strategicznym partnerstwom działa w 58 krajach, w tym w 31 bezpośrednio. Jest obecna w Europie, Azji, Amerykach oraz w Afryce. W Polsce agencja świadczy usługi od 2007 roku, intensywnie rozwijając działalność i zakres współpracy z biznesem, budując rynek usług HR. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Gi Group przygotowuje i wdraża programy szkoleniowe. Wspiera Klientów w zarządzaniu zasobami ludzkimi, doradza w obszarze polityki zatrudnienia i optymalizacji kosztów w obszarze HR.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: nr 2010.

Miejsce pracy: Poznań
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Do twoich SUPER ZADAŃ będzie należało:

  • pakowanie, etykietowanie i  kontrola jakości,
  • dostarczanie surowców na dział produkcji lub gotowego wyrobu na magazyn, aby mógł wyruszyć w dalszą podróż!

CZEGO OCZEKUJEMY?

Od przyszłych SUPERBOHATERÓW oczekujemy:

  • posiadania prawa jazdy kat. B lub uprawnień do obsługi wózków widłowych UDT- waunek konieczny,
  • książeczki sanitarno- epidemiologicznej,
  • dyspozycyjności do pełnienia swojej funkcji w systemie trzyzmianowym czterobrygadowym.

CO OFERUJEMY?

Za Twoje SUPERMOCE oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową i opiekę koordynatora, dla którego Twoja misja jest najważniejsza,
  • stawkę godzinową w wysokości od 23zł do 31,75zł brutto,
  • pracę na terenie Poznania z dogodnym dojazdem autobusami miejskimi 152,174,184.

Zapraszamy do aplikowania CV.]]>
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy

Czy chcesz otrzymywać oferty pracy na podobne stanowiska?

Utwórz powiadomienie e-mail

Zapisani kandydaci otrzymują informacje jako pierwsi.

Podziel się ze znajomymi