STWORZENIE AUTORSKICH MATERIAŁÓW DYDAKTYCZNYCH Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Biznes Expert Sp z o.o.

Biała Podlaska, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/0490

Obowiązki:

stworzenie serii autorskich materiałów dydaktycznych z języka angielskiego, zapewnienie różnorodności materiałów, które będą odpowiednie dla różnych grup o różnym poziomie zaawansowania językowego. Opracowanie spójnego programu nauczania, który będzie odpowiadał potrzebom uczniów i uwzględniał określone cele edukacyjne:
- opracowanie szczegółowych planów lekcji, które będą zawierały cele lekcji, treści.
Autorskie metody nauczania, wykorzystanie nowoczesnych narzędzi i technologii edukacyjnych,
kontakt z klientami w języku białoruskim.
Wysokość proponowanego wynagrodzenia brutto (PLN) 152 712,00, wynagrodzenie za całe dzieło, 50 904,00, wynagrodzenie roczne, 4242,00 wynagrodzenie miesięczne

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • białoruski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Umiejętności i uprawnienia:

  • Skuteczne motywowanie i komunikacja
  • komunikatywność

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • Praca na terenie Białej Podlaskiej i okolic.PEŁNA NAZWA STANOWISKA: Stworzenie autorskich materiałów dydaktycznych z języka angielskiego poziom zaawansowany.

Miejsce pracy: Księcia Witolda 2/5, 21-500 Biała Podlaska, powiat: m. Biała Podlaska, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o dzieło

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/03/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy