Opis stanowiska pracy

Zadania:
- obsługa biura,
- przygotowanie pism procesowych,
- kontakt z sądami, komornikami, urzędami według potrzeb.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office (w tym znajomość
programu Excel będzie dodatkowym atutem),
- komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
- dokładność, skrupulatność i cierpliwość w realizacji codziennych zadań,
- gotowość do zdobywania nowej wiedzy, zaangażowanie.

Prezentacja firmy

Kancelaria prawna działa nieprzerwanie od listopada 2003 roku świ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Praktyki / Staż, Praca Prawo / Prokuratura