Studenci Robotyki i Automatyki Przemysłowej

Sanpro Synergy Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. szuka:

Studentów Robotyki i Automatyki Przemysłowej

Nasza siedziba to:

Bielany Wrocławskie

Możesz pracować zdalnie, dostosowując grafik zajęć do naszych potrzeb:-)

Chcesz:

• Elastycznie współpracować z biznesem, który proponuje Klientom rozwiązania z Twojej dziedziny,
• Zobaczyć jakie potrzeby z zakresu Twoich zainteresowań mają Klienci z całej Polski,
• Pomóc nam w promocji i sprzedaży nowoczesnych rozwiązań opartych o sztuczną inteligencję, firmom z branży produkcyjnej, ale nie tylko,
• Zobaczyć jak się pracuje w spółce, która jest częścią Grupy Impel i obecnie mocno się zmienia w duchu digitalizacji,
• Uczestniczyć w spotkaniach biznesowych na terenie Klienta jako Ekspert w swojej dziedzinie,
• Czegoś więcej…o czym nie napisaliśmy?:-)

Nie bój się, nie szukamy handlowca:-), mamy już Profesjonalistów w tym fachu.

Wymagania

• Postaw je sobie sam – a my, wymagając od siebie, pokażemy Ci jak Twoją wiedzę techniczną oraz nabyte umiejętności można wykorzystać w negocjacjach z Klientami, którzy często są potęgą w swoich branżach,
• Elastyczność – będziemy wzajemnie dopasowywać swoje grafiki, aby każdy był zadowolony ze współpracy (reguła win – win),
• Jasność i przejrzystość – umawiamy się na konkretne zadania, które mają być zrobione w konkretnym czasie,
• Granie do jednej bramki – podczas współpracy łączy nas jeden cel/jeden interes, jeżeli znika Ci z pola widzenia, dajesz nam znać,
• Wynagrodzenie – ustalamy wspólnie jego wysokość, czyli ustalamy za co chcemy/powinniśmy Cię nagrodzić w danym czasie,
• Inne – jeżeli masz inne wymagania, to powiesz nam o nich na spotkaniu poznawczo – rekrutacyjnym:-)

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/12/2019
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Inżynieria, Praca Praca dla studenta