Stryków!- Praca na wakacje!

Biznes Partner Sp. z o.o.

Stryków, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Jesteś zainteresowany pracą tylko w wybrane dni?

Chcesz pracować tylko i wyłącznie w okresie wakacyjnym?

Szukasz pracy na stałe? Pomożemy Ci !!!!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób do wykonywania prostych czynności pomocniczych przy pakowaniu drobnych elementów.

Oferujemy:

- w związku z dynamicznym rozwojem firmy, możliwość umowy na stałe

- możliwość wyboru zmiany

- wynagrodzenie na czas

- transport do miejsca pracy z miejscowości ( Kutno, Łęczyca, Ozorków, Zgierz,   Koluszki, Brzeziny, Głowno, Łowicz, Zduńska Wola,Skierniewice)

- miłą i przyjazną atmosferę

- wyższą stawkę za pracę w godzinach nocnych oraz weekendy

- ciepłe posiłki w czasie przerw, za niewielkie pieniądze

Wymagania

- Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
- zdolności manualne
- dyspozycyjność
- Umiejętność pracy w zespole

Prezentacja firmy

Biznes Partner Sp. z o.o. obecna jest na rynku od 15 lat. <br/>BIZNES P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji