Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0042

Obowiązki:

a )ochrona spokoju i porządku w miejscach publicznych,
b) czuwanie nad porządkiem i kontrola ruchu drogowego - w zakresie określonym w przepisach o ruchu drogowym,
c) kontrola publicznego transportu zbiorowego - w zakresie określonym w ustawie z dnia 16 grudnia 2010 r, o publicznym transporcie zbiorowym,
d) współdziałanie z właściwymi podmiotami w zakresie ratowania życia i zdrowia obywateli, pomocy w usuwaniu awarii technicznych i skutków klęsk żywiołowych oraz innych miejscowych zagrożeń,
e) zabezpieczenie miejsca przestępstwa, katastrofy lub innego podobnego zdarzenia albo miejsc zagrożonych takim zdarzeniem przed dostępem osób postronnych lub zniszczeniem śladów i dowodów, do momentu przybycia właściwych służb, a także ustalenie, w miarę możliwości, świadków zdarzenia,
f) ochrona obiektów komunalnych i urządzeń użyteczności publicznej,
g) współdziałanie z organizatorami i innymi służbami w ochronie porządku podczas zgromadzeń i imprez publicznych,
h) informowanie społeczności lokalnej o stanie i rodzajach zagrożeń, a także inicjowanie i uczestnictwo w działaniach mających na celu zapobieganie popełnianiu przestępstw i wykroczeń oraz zjawiskom kryminogennym i współdziałanie w tym zakresie z organami państwowymi, samorządowymi i organizacjami społecznymi,
i) konwojowanie dokumentów, przedmiotów wartościowych lub wartości pieniężnych dla potrzeb gminy.

Wymagania:

Wymagania pożądane:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy b

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe
  • średnie zawodowe 4-letnie
  • średnie ogólnokształcące

Zawód:

  • Strażnik gminny / miejski

Pozostałe wymagania:

  • a) obywatelstwo polskie, b) ukończone 21 lat, e) wykształcenie co najmniej średnie, d) korzystanie z pełni praw publicznych, e) brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za ścigane z oskarżenia publicznego i umyślne popełnione przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, f) sprawność pod względem fizycznym i psychicznym g) nienaganna opinia, h) uregulowany stosunek do służby wojskowej (nie dotyczy kobiet). IV. Wymagania dodatkowe: a) prawo jazdy kat. B, b) umiejętność dobrej organizacji pracy, c) zdecydowanie i samodzielność w działaniu, d) dyspozycyjność, e) umiejętność pracy w zespole, f) wysoka kultura osobista, g) dobra znajomość topografii Sandomierza, h) znajomość struktury organizacyjnej Urzędu Miejskiego w Sandomierzu; i) znajomość regulacji prawnych z zakresu m.in.: ustawy o pracownikach samorządowych, ustawy o strażach gminnych, kodeksu wykroczeń, kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia, ustawy Prawo o ruchu drogowym.

Miejsce pracy: Plac Poniatowskiego 3, 27-600 Sandomierz, powiat: sandomierski, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty aplikacyjne (w zamkniętych kopertach) należy składać w Biurze Obsługi Interesantów Urzędu Miejskiego w Sandomierzu, przy Placu Poniatowskiego 3 lub przesłać pocztą na adres Urzędu Miejskiego w Sandomierzu w terminie do dnia 5 lutego 2020 r. z dopiskiem na kopercie: Dotyczy naboru na stanowisko strażnika miejskiego - aplikanta". WYMAGANE DOKUMENTY a) list motywacyjny, b) życiorys zawodowy curriculum vitae, c) kwestionariusz osobowy kandydata (do pobrania ze strony http://bip.um.sandomierz.pl), d) kopie świadectw pracy lub innych dokumentów potwierdzających staż pracy i doświadczenie zawodowe e) kopie dyplomów, świadectw lub innych dokumentów potwierdzających wykształcenie, f) kserokopia książeczki wojskowej ( strona ze zdjęciem oraz przeniesieniem do rezerwy), g) zaświadczenie lekarskie stwierdzające: zdolny do wykonywania ćwiczeń fizycznych lub zdolny do udziału w teście sprawnościowym". h) oświadczenie kandydata o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych, i) oświadczenie stwierdzające, że kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, j) oświadczenie kandydata od kiedy może podjąć zatrudnienie, k) podpisana klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy dotycząca ochrony danych osobowych ( do pobrania ze strony BIP Urzędu Miejskiego w Sandomierzu, zakładka: Bezpieczeństwo i Ochrona Danych Osobowych) Wszystkie oświadczenia, list motywacyjny, kwestionariusz osoby powinny być własnoręcznie podpisane, pod rygorem nieuzyskania pozytywnej oceny formalnej.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres www: www.bip.um.sandomierz.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy