HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta Międzynarodowej firmy z branzy Retail/Fashion poszukujemy osób na stanowisko:

Store ManagerMiejsce pracy: Kraków / Warszawa / Sosnowiec

Zadania:

  • Kompleksowa organizacja pracy Sklepu,

  • Realizacja planów sprzedażowych oraz analiza raportów,

  • Kontrola standardów i procedur firmy,

  • Rekrutacja, motywacja oraz zarządzanie zespołem,

  • Dbanie o jak najwyższy standard obsługi klienta.

Wymagania:

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • Praca na wskaźnikach sprzedażowych,

  • Język Angielski co najmniej w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w fimie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Szeroki pakiet benefitów,

  • Premie sprzedażowe,

  • Pakiet szkoleń.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.