Opis stanowiska pracy

Tma Construction Ltd w Londynie poszukuje kandydatów na stanowisko:
STOLARZ

Miejsce pracy: Londyn, Wielka Brytania

Obowiązki:
• praca przy produkcji i montażu mebli (kuchenne, biurowe, szafy wnekowe)
• praca przy produkcji i montażu okien, drzwi, schodow
• cięcie elementów według rysunków technicznych;
• kontrola jakości elementów;
Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie (w zależności od doświadczenia i umiejętności);
• zapewniona pomoc w zakwaterowaniu (zakwaterowanie płatne przez pracownika);
• zapewniona pomoc przy zalatwieniu pierwszych formalnosci zwiazanych z podjeciem legalnej pracy w Anglii (zalozenie konta, nadanie numeru NINo itp.)
Wymagania:
• kilkuletnie doświadczenie na stanowisku stolarza,
• komunikatywna znajomość j. angielskiego;
• doświadczenie w produkcji i montażu mebli;
• doświadczenie w produkcji i montazu stolarki budowlanej (okna, drzwi, schody).
• umiejętność obsługi maszyn stolarskich oraz elektronarzędzi;
• dokładność;
• dbałość o jakość wykonania;
• gotowość do szybkiego rozpoczęcia pracy;
• prawo jazdy
• brak nalogow

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV.

Prezentacja firmy

Tma Construction Ltd w Londynie

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji