Armadas B.V. i.o.

Stolarz

Od: Armadas B.V. i.o.
Miejsce pracy: Holandia

„ ARMADAS to międzynarodowa agencja pracy, która specjalizuje się w rekrutacji i selekcji pracowników tymczasowych do pracy na terenie Holandii w regionie Eindhoven. Fundamentem naszej działalności jest jakość świadczonych usług. „Quality in flex” to nasze motto. „

OPIS FIRMY:

Dla nowoczesnej stolarni w okolicach Tilburga poszukujemy osoby na stanowisko: Stolarz

Zakres obowiązków:
Będziesz produkować ramy drewniane, okna i drzwi przy pomocy maszyn sterowanych komputerowo.

Wymagania:

• język angielski w stopniu komunikatywnym
• zaangażowanie i dyspozycyjność,
• dokładność,
• chęć nauki,
• doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,
• umiejętność pracy w zespole,
• wysoka kultura osobista

Oferujemy:

• atrakcyjne warunki finansowe według norm ABU CAO, stawka 12.00 /
godz./brutto
• gwarantowane 40h w tygodniu,
• świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii m.in.
ET,
• ubezpueczenie zdrowotne rozszerzone o pakiet stomatologiczny plus karta
ubezpieczeniowa,
• opiekę polskojęzycznych koordynatorów,
• bezpłatny kurs języka holenderskiego,
• bonusy za polecenie pracownika

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy