Stolarz

Francja, okolice Grenoble, zagranica

WEP Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Wykonanie prac stolarskich związanych z wykończeniem budynków mieszkalnych.

Wymagania:

  • UMIEJĘTNOŚĆ MONTARZU STOLARKI BUDOWLANEJ:OKNA,DRZWI,PODŁOGI,SZAFY WNĘKOWE ITP.
  • DOŚWIADCZENIE W POSŁUGIWANIU SIĘ ELEKTRONARZĘDZIAMI I MASZYNAMI TNĄCYMI (PIŁY, FREZARKI ITP.)
  • DOŚWIADCZENIE MIN. 2-LETNIE

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie bezpośrednio poprzez portal.

WEP Polska Sp. z o.o. jest agencją pracy tymczasowej i istnieje na rynku polskim od 2001... roku, a od roku 2004 na rynku europejskim. Posiadamy duże doświadczenie w rekrutacji kadry pracowniczej oraz organizacji miejsc prac. Możemy poszczycić się znalezieniem pracy dla ponad 1000 osób. Od wielu lat specjalizujemy się w budownictwie, począwszy od wznoszenia budynków, aż po wykańczanie wnętrz.

Naszym nadrzędnym celem jest wyjście naprzeciw problemom rynku pracy wynikającym z obecnej sytuacji gospodarczej. Realizujemy ten cel przez przygotowanie rozwiązań ukierunkowanych zarówno na pracodawców jak i pracowników.
Jednym z naszych sukcesów jest wieloletnia stała współpraca z renomowanymi francuskimi firmami należącymi do Francuskiej Federacji Przedsiębiorstw Budowlanych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/04/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
10.000,00 zł - 15.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis