OTTO Work Force OTTO Work Force

Stolarz

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Bolszewo

OTTO Work Force POLSKA Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego, oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Stolarz-Monter

Wymagania:

dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym,
wykształcenie min. zawodowe (nie wymagamy wykształcenia kierunkowego)
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
kondycja pozwalają/ca na pracę fizyczną.

Obowiązki:

prace montażowe,
prace produkcyjne,
dbałość o porządek w miejscu pracy.

Oferujemy:

umowę o pracę tymczasową (ZUS, urlop, dodatek za prace w nocy etc.) na pełen etat (z możliwością zatrudnienia bezpośrednio u naszego klienta)
pracę w renomowanej firmie,
atrakcyjną stawkę godzinową (18,50 zł brutto) + premie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.