Stolarz - wykończenia mieszkań

HRBC GROUP SP. z o.o.

Francja, okolice Chambery, zagranica

Opis stanowiska pracy

• montaż okien i drzwi w mieszkaniach

• montaż drewnianej zabudowy kuchennej i łazienkowej

• montaż listew przypodłogowych, balustrad, schodów, boazerii

• obsługa elektronarzędzi, praca z litym drewnem

• praca w ekipie polsko- francuskiej

• przestrzeganie przepisów BHP

Oferujemy

• legalne zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę tymczasową dzięki czemu jesteś częścią francuskiego systemu podatkowego, emerytalnego i socjalnego

• szacowane wynagrodzenie 2600€ netto za 190 godzin

• auto służbowe na dojazdy na budowy

• bezpłatne zakwaterowanie

• zwrot kosztu zakupu ubrania roboczego do 80€

• częściowy zwrot za dojazd do Francji (50-100€)

• zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia

• opiekę zdalnego, francuskojęzycznego koordynatora 7 dni w tygodniu

• pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Wymagania

• doświadczenie w pracy jako stolarz (samodzielne stanowisko)

• biegła obsługa elektronarzędzi

• posiadanie prawa jazdy kat. B

• przynajmniej podstawowa znajomości języka francuskiego (rozumienie poleceń)

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna, Praca Inne

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy