Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/12/2018.

stolarz w domu meblowym

Augsburg, Niemcy, zagranica

P.I.N. Personal GmbH

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta z branzy meblarskiej poszukujemy do pracy doswiadczonych stolarzy/monterow mebli.

Oferujemy:

- atrakcyjna stawke godzinowa plus premie
- 200 € premii na start
- mozliwosc pracy w soboty
- pomoc w znalezieniu zakwaterowania
- umowe na warunkach niemieckich

Wymagania

Wamagania:

- znajomosc jezyka niemieckiego w stopniu komunikatwynym
- doswiadczenie w skladaniu mebli/pracach stolarskich
- prawo jazdy i wlasny samochod

Egal, ob Kunde oder Bewerber, wir stellen uns auf die Bedürfnisse unseres Gegenübers ein.... Die Duplo-Figuren sind zwar von ihrer Grundstruktur alle gleich, doch haben sie alle ihre Charakteristika, die sie unterscheiden. So versuchen wir auch bei Ihnen die Besonderheiten zu sehen und hervorzuheben. Nur wenn man sein Gegenüber genau betrachtet und versteht, ist eine erfolgreiche Zusammenarbeit möglich.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inne