ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stolarz/ Tapicer

Miejsce pracy: Chełmno

Zadania:

  • Skręcenie i składanie elementów meblowych
  • Obijanie oraz tapicerowanie siedzisk i kanap
  • Wycinanie wg szablonu wkładu i obicia
  • Docinanie i obszywanie
  • Współpraca w zespole

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Tapicera lub Stolarza
  • Dbałość o jakość wykonanych produktów
  • Wykształcenie zawodowe kierunkowe lub pokrewne
  • Zdolności manualne

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Zatrudnienie od razu bezpośrednio u pracodawcy
  • Pracę w systemie 2-zmianowym (wolne weekendy)
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń - wynagrodzenie stałe + premię frekwencyjną
  • Terminowe wypłaty

Nr ref.: STA/042/NJE
Oferta dotyczy pracy stałej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials