Stolarz/Stolarz budowlany - Praca w Belgii/Holandii

Remor-Corp. Sp. z o.o.

30-732 Kraków, zagranica

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą budowlaną z wieloletnim doświadczeniem w wykonywaniu prac na terenie Belgii oraz Polski.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Stolarz/Stolarz budowlany

Miejsce pracy: Belgia

Zakres obowiązków:

- montaż różnego typu konstrukcji drewnianych (m.in. tarasy)

- wykonywanie, montaż i konserwacja elementów drewnianych używanych w budownictwie (m.in. elewacja drewniana)

Oferujemy:

- wynagrodzenie 18 euro/h netto

- współpracę długofalową

- pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Wymagania

Wymagania:

- znajomość oraz doświadczenie na ww. stanowisku

- komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego bądź holenderskiego (przynajmniej jedna osoba na ekipę)

- posiadanie własnej działalności

Jesteśmy zainteresowani nawiązaniem współpracy z ekipami.

Prezentacja firmy

Remor-Corp. Sp. z o. o. to Polska firma budowlana, założona dzięk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
Stała współpraca
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
12 000PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna