Stolarz, stolarz budowlany, cieśla - Szwajcaria od 13.04.2020

Workingo Sp. z o.o.

St. Gallen Szwajcaria, zagranica

Opis stanowiska pracy

Workingo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu poszukuje kandydatów do pracy w Szwajcarii:
Stolarz meblowy/ budowlany/ cieśla

Aktualnie posiadamy ofertę dla hydraulika/instalatora grzewczego w Szwajcarii.

Różne stanowiska do prac stolarskich w zależności od umiejętności

Wymagana min. dobra znajomość niemieckiego - prosimy o nieaplikowanie w przypadku nieznajomości języka niemieckiego.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie 34-36 CHF/godzinę
- diety 36 CHF/dzień od poniedziałku do czwartku, w piątki 18 CHF
- darmowe zakwaterowanie w dnie robocze - za weekendy odpłatne
- szwajcarska umowa

Wymagania

- doświadczenie w zawodzie min. 3 lata, jako:
stolarz meblowy lub stolarz budowlany lub cieśla;
- dobra, komunikatywna znajomość języka niemieckiego (od B1);
- mile widziane doświadczenie pracy w Szwajcarii;

Prezentacja firmy

WORKINGO jest polską certyfikowaną agencją pracy specjalizującą się w us... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
diety, zakwaterowanie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie