Oferta wyróżniona

Stolarz - Produkcja okien drewnianych

Niemcy, Bawaria, zagranica

Allpersona GmbH

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych - stolarskich
  • Montaż i składanie okien
  • Kontrola Jakości

Wymagania:

  • Doświadczenie w produkcji okien , obsługi maszyn
  • Mile widziane wykształcenie zawodowe - stolarz, cieśla lub pokrewne
  • Znajomość języka niemieckiego co najmniej w stopniu komunikatywnym
  • Dokładność, precyzja, sprawność manualna
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy 'od zaraz'
  • Prawo jazdy i własny samochód - mile widziane

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od umiejętności i doświadczenia --- min 2200€ netto miesięcznie
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych - dodatek + 25%
  • Urlaubs- und Weihnachtsgeld
  • 25 dni płatnego urlopu
  • Zagwarantowane zakwaterowanie - koszt 400€ miesięcznie
  • Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem
  • Długofalowe zatrudnienie
  • Zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności

Prezentacja firmy

Firma Allpersona GmbH
Niemiecka Agencja Pośrednictwa Pracy, która już od 15 lat prężnie... działa na rynku niemieckim i austriackim.

Zadowoleni i zmotywowani pracownicy są dla nas najważniejszym budulcem dla sprawiedliwej i partnerskiej współpracy. Dlatego jesteśmy tu dla Ciebie, aby Cie wspierać i doradzać. Szukamy dla Ciebie pracy, która odpowiada Twoim kwalifikacjom, a przy tym cieszy i daje satysfakcje. Bierzemy jako pracodawca pełną odpowiedzialność za bezpieczeństwo pracy oraz możliwość osobistego rozwoju. W skrócie: Oferujemy kompleksowy pakiet, abyś mógł czuć się swobodnie i bezpiecznie.

Firma w 2016 znalazła się w 50 najlepszych przedsiębiorstw w Bawarii, oraz jest laureatem nagrody BAYERNS BEST 50 przyznawanej przez bawarskie Ministerstwo Gospodarki i Mediów. Nasze liczne wyróżnienia i nagrody oraz zadowolenie pracowników, są niebywałym atutem i najlepszą gwarancją, że podchodzimy do każdego indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Kontrola jakości , Praca Praca na produkcji , Praca Praca fizyczna