Stolarz / Pracownik produkcji okien i drzwi - Niemcy, atrakcyjne zarobki, zakwaterowanie

Persontura GmbH & Co. KG

Niemcy, Erlangen, zagranica

Opis stanowiska pracy

Stolarz / Pracownik produkcji okien i drzwi - praca szuka człowieka od zaraz!!

lokalizacja: okolice Norymbergii

STAWKA: 2650 Euro netto

Obowiązki:

  • praca przy produkcji okien oraz pozostałych części
  • montaż elementów obsługa maszyn przy produkcji
  • kontrola jakości wyprodukowanych elementów
  • pozostałe prace produkcyjne

Oferujemy:

  • Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych w pełni wyposażonych z dostępem do mediów
  • Niemiecką umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość pracy w soboty!!
  • Wynagrodzenie 2650 Euro netto

Wymagania

  • podstawowej znajomości języka niemieckiego
  • doświadczenie w pracy jako stolarz, monter
  • doświadczenie przy produkcji okien- mile widziane
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji i obróbce drewna

Prezentacja firmy

W naszej firmie zarządzanej osobiście przez właścicieli priorytet... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/05/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
10 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji