STOLARZ - praca w warsztacie przy różnych elementach prefabrykowanych

Euro Work

Holandia Nijmegen, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work od 18 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

STOLARZ - praca w warsztacie na terenie Holandii przy różnych elementach prefabrykowanych (m.in.: okna, drzwi, dachy i/lub mikro domy)

Miejsce pracy: Nijmegen

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Czas trwania projektu: 3 miesiące okresu próbnego z możliwością przedłużenia

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonego stolarza do pracy w warsztacie, który będzie odpowiedzialny za produkcję elementów prefabrykowanych, takich jak drzwi, okna, małe domy oraz dachy. Praca będzie polegała na stolarstwie o wysokiej jakości, z uwzględnieniem precyzji i terminowości

Obowiązki:

  • Wykonywanie prac stolarskich zgodnie z rysunkami technicznymi
  • Produkcja elementów prefabrykowanych, w tym drzwi, okien, mikro domów i dachów
  • Zapewnienie wysokiej jakości wykonania oraz zgodności z wymaganiami technicznymi

Co możemy Ci zaoferować?

  • Wynagrodzenie w wysokości 525.00€ netto tygodniowo (po odliczeniu kosztów zakwaterowania oraz ubezpieczenia)
  • Zakwaterowanie w pokoju 1-osobowym oraz ubezpieczenie zdrowotne
  • Możliwość wynajmu samochodu służbowego
  • Pracę w systemie 1-zmianowym z realną gwarancją godzin 36-40 tygodniowo
  • Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności
  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
  • Możliwość długotrwałej współpracy przy sprawdzeniu się na stanowisku
  • Pracę w oparciu o umowę o pracę na warunkach holenderskich
  • Profesjonalne podejście i kompleksowe wsparcie w procesie rekrutacji

Wymagania

  • Doświadczenie w stolarstwie, ze szczególnym uwzględnieniem pracy z produktami prefabrykowanymi
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego min. A2/B1
  • Umiejętność pracy z rysunkami technicznymi
  • Prawo jazdy kategorii B (warunek konieczny)
  • Własny środek transportu (mile widziane)
  • Certyfikat VCA Basic (mile widziane; w przypadku braku VCA pracodawca pomaga w uzyskaniu certyfikatu)

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work <br/> <br/>Jesteśmy agencją pośred... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
3 miesiące okresu próbnego z możliwością przedłużenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Premie, dodatki:
Zgodnie z treścią ogłoszenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna, Praca Inne