STOLARZ- Montaż wewnątrz - okolice Saint-Tropez

HRBC GROUP SP. z o.o.

Francja, Cogolin, zagranica

Opis stanowiska pracy

  • montaż drzwi, okien, parkietów, schodów, boazerii itp. wewnątrz budynku
  • może pojawić się montaż mebli
  • praca głównie w ekipach dwuosobowych
  • przestrzeganie przepisów BHP i porządku w miejscu pracy

 Oferujemy

  • legalne zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę tymczasową dzięki czemu jesteś częścią francuskiego systemu podatkowego, emerytalnego i socjalnego
  • stawkę godzinową + 10% premii (prime precarite)
  • dodatek żywieniowy 9,40€ netto/ dzień pracy
  • średnie wynagrodzenie na rękę, ze wszystkimi dodatkami:
    176 godzin -> 2250€ netto (istnieje możliwość wypracowywania większej ilości godzin)
  • możliwość pracy w nadgodzinach płatnych wg schematu 36-43h+ 25%
  • zwrot kosztu zakupu ubrania roboczego do 80€
  • częściowy zwrot kosztów dojazdu z Polski
  • możliwość otrzymania zaliczki
  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • możliwość podjęcia dłuższej współpracy
  • opiekę zdalnego, francuskojęzycznego koordynatora 7 dni w tygodniu
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem
  • pracę w pięknym rejonie Lazurowego Wybrzeża :)

Wymagania

  • doświadczenie w pracy jako stolarz na samodzielnym stanowisku (mile widziana praca we Francji)
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • dokładność, precyzja, estetyka wykonania
  • ogólna sprawność fizyczna (praca fizyczna)
  • mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna, Praca Inne

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy