Stolarz - Montaż stolarki wewnętrznej

HRBC GROUP SP. z o.o.

Bozel, Francja, zagranica

Opis stanowiska pracy

• montaż stolarki w mieszkaniach (drzwi, okna, meble, parkiety, podłogi, listwy przypodłogowe, balustrady, schody, tarasy,  itd.)

• obsługa elektronarzędzi

• praca głównie w pensjonatach, rezydencjach, domach prywatnych

• przestrzeganie przepisów BHP i porządku w miejscu pracy

Oferujemy

• francuską umowę o pracę tymczasową

• stawkę godzinową+ 10% premii do wynagrodzenia (prime precarite)

• dodatek żywieniowy 9,20€ netto/ dzień pracy

• możliwość pracy w nadgodzinach płatnych +25% i +50% do stawki

• możliwość otrzymania zaliczki

• bezpłatne zakwaterowanie

• możliwość podjęcia długoterminowej współpracy

• zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu

• pomoc przy organizacji wyjazdu

• zwrot za odzież roboczą do 80€ na podstawie paragonu

Wymagania

• doświadczenie w pracy na stanowisku stolarza min. 5 lat

• umiejętność obsługi elektronarzędzi

• mile widziane doświadczenie w stolarce budowlanej

• mile wiadziana znajomość j. francuskiego

• posiadanie prawa jazdy kat. B

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Praca fizyczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy