Stolarz (m/k/n) - Stuttgart – praca od zaraz!

Schnellkraft Personalmanagement GmbH

Niemcy, Drezno, zagranica

Od: Schnellkraft Personalmanagement GmbH
Miejsce pracy: Niemcy, Drezno

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn i urządzeń stolarskich
  • Praca w zakladzie stolarskim
  • Szlifowanie, frezowanie, lakierowanie, oklejanie itp.
  • Wykonywanie i konserwacja elementow drewnianych

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe lub odbyte niezbędne kursy
  • Doświadczenie zawodowe
  • Umiejętność czytania i pracy wg. rysunków technicznych,
  • Prawo jazdy, własny samochód mile widziany
  • Znajomosc jezyka niemieckiego: A2

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na warunkach niemieckich
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Brak Zeitkonta – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio do miesięcznej pensji
  • Wsparcie polskiego koordynatora przez okres zatrudnienia
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.