Stolarz Konstrukcyjny

Viktech P/S

Dania, zagranica

Viktech P/S

Od: Viktech P/S
Miejsce pracy: Dania

Firma Viktech specjalizuje się w pozyskiwaniu wysoko wykwalifikowanych specjalistów w branży budowlanej i energetycznej, takich jak: cieśle, dekarze, malarze, elektrycy, spawacze itp. Zatrudniamy obecnie około 800 pracowników tymczasowych oraz około 70 pracowników stałych, biurowych (dział sprzedaży, rekrutacji, administracji, marketingu i dokumentacji technicznej).

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

STOLARZY konstrukcyjnych

Viktech P/S, rejon Kopenhagi, Dania

Zakres obowiązków:

  • praca przy ciesielce konstrukcyjnej
  • montaż podłóg drewnianych
  • osadzanie okien
  • stawianie ścian działowych
  • inne prace wykończeniowe

Oczekujemy:

  • Min 3 letniego doświadczenia potwierdzonego świadectwami pracy lub kontraktami
  • Umiejętności swobodnej rozmowy w języku ANGIELSKIM
  • Dyplomu ukończenia szkoły w zawodzie: stolarz/ cieśla

Oferujemy:

  • Godziny pracy: pełny etat (od 36-47 godzin w tygodniu)
  • Wynagrodzenie: od 130 DKK brutto na godzinę
  • Umowa o pracę: duńska
  • Zakwaterowanie
  • Dojazdy we własnym zakresie