STOLARZ konstrukcyjny

Viktech

Dania, rejon Kopenhagi, zagranica

Viktech

Firma Viktech specjalizuje się w pozyskiwaniu wysoko wykwalifikowanych specjalistów w branży budowlanej i energetycznej, takich jak: cieśle, dekarze, malarze, elektrycy, spawacze itp. . Zatrudniamy obecnie około 800 pracowników tymczasowych oraz około 70 pracowników stałych, biurowych (dział sprzedaży, rekrutacji, administracji, marketingu i dokumentacji technicznej).

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Dania, rejon Kopenhagi

Zakres obowiązków:

  • praca przy ciesielce konstrukcyjnej
  • montaż podłóg drewnianych
  • osadzanie okien
  • stawianie ścian działowych
  • inne prace wykończeniowe

Oczekujemy:

  • Doświadczenia potwierdzonego świadectwami pracy lub kontraktami
  • Umiejętności swobodnej rozmowy w języku ANGIELSKIM (przynajmniej jedna osoba w grupie)
  • Solidność,zaangażowanie

Oferujemy:

  • Godziny pracy: pełny etat (od 36-47 godzin w tygodniu)
  • Wynagrodzenie: od 130 DKK brutto na godzinę
  • Umowa o pracę: duńska
  • Narzędzia i ubrania robocze
  • Zakwaterowanie-standard to pokój jednoosobowy z dostępem do dostęp do wyposażonej kuchni i łazienki ,salonu, internet WiFi.
  • Dojazdy we własnym zakresie
  • Możliwość wyjazdów grupowych (2,3,4 lub więcej osób na jednym projekcie)
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Viktech