Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
  • Praca w firmie zajmującej się produkcją oraz montażem domków letniskowych oraz ich wnętrz.
  • Obsługa narzędzi stolarskich.
Wymagania:
  • Min. 2- letnie doświadczenie w pracach stolarskich.
  • Podstawowa znajomość j. angielskiego.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Podstawowa wiedza o instalacjach elektrycznych oraz hydraulicznych będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach.
  • Zapewnione zakwaterowanie i ubezpieczenie.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF - pokój 1-osobowy.
  • Wynagrodzenie 500 euro netto/tydzień przy 40h pracy w tygodniu.
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.

Covebo to międzynarodowa organizacja pośrednictwa pracy, pracy tymczasowej i doradztwa... personalnego, działająca głównie w branżach: konstrukcji metalowej, inżynierii, produkcji i logistyce.

W Polsce Covebo posiada cztery biura, obecne jest także na Węgrzech, Hiszpanii i Rumunii. Wszyscy nasi pracownicy są intensywnie szkoleni i zintegrowani w centrali organizacji w Holandii. W pełni rozumieją oni rynek pracy i to, co jest najważniejsze dla naszych Klientów. Cały potencjał wykwalifikowanej i zmotywowanej kadry Covebo przejawia się w jakości świadczonych usług.

Covebo wyróżnia się w skali międzynarodowej tym, że swą wielkość, zasięg łączy
z mentalnością małej organizacji.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie