Opis stanowiska pracy

Podejmiemy współpracę z stolarzami konstrukcyjnymi. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonanie konstrukcji dachowych, konstrukcji ścian zewnętrznych, montaż elewacji drewnianych oraz płyt fasadowych.
Praca na terenie Belgii.

Wymagania

Wymagania:
• umiejętności wykonania konstrukcji dachowych, ścian zewnętrznych, docieplenia,
• umiejętności czytania rysunków,
• doświadczenie zawodowe jako cieśla budowlany/ stolarz,
• mobilność, dyspozycyjność do współpracy na terenie Belgii – mile widziany samochód,
• znajomość języka angielskiego/ niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
• prowadzenie jednoosobowej działalności gospodarczej.

Oferujemy:
• współpraca z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku,
• możliwość zdobycia bogatego doświadczenia międzynarodowego,
• stałą opiekę biura.

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną, która jako general... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji