Opis stanowiska pracy

Europrofessionals BV to agencja pracy w Holandii. Pośredniczymy pomiędzy holenderskimi pracodawcami a pracownikami m.in.: z Polski, Czech, Słowacji oraz innych krajów.

Od 2001 roku działamy na terenie wschodniej Holandii, w regionie Twente, blisko granicy niemieckiej.

Obecnie dla naszego klienta szukamy na stanowisko:

STOLARZ BUDOWLANY - CIEŚLA

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie i precyzyjny montaż drewnianych konstrukcji według rysunku technicznego, więźb dachowych, okien i drzwi.

Oferujemy:

  • Stałą pracę w stabilnej holenderskiej firmie,
  • Atrakcyjną pensję wypłacaną co tydzień,
  • Dodatki za pracę w nadgodzinach,
  • Ubezpieczenie,
  • Zakwaterowanie i transport do pracy
  • Opiekę polskich koordynatorów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Kominukatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego- mile widziana
  • Prawo jazdy kat. B – mile widziane
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Umiejętność obsługi maszyn stolarskich m.in. typu piły cyrkulacyjne
  • Odpowiedzialność i dokładność i samodzoelność w wykonywaniu zadań.

Osoby zaintersowane prosimy o przesłanie swojego CV klikając przycisk "Aplikuj"

Prezentacja firmy

Europrofessionals jest holenderskim biurem pracy tymczasowej z wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie