Stolarz budowlany - cieśla konstrukcyjny - Bergen

Bergen, Norwegia, zagranica

Adecco Solutions AS

Opis stanowiska pracy

Adecco poszukuje doświadczonych cieśli konstrukcyjnych / budowlanych do pracy na projektach w Bergen i okolicach.

Zakres obowiązków:

  • konstrukcje budynków w szkielecie drewnianym
  • stawianie ścianek działowych z płyt G/K oraz ścian zewnętrznych, izolacja
  • montaż okien, drzwi, drewnianych elewacji budynku
  • ogólne prace stolarskie, ciesielskie wykonywane na budowie
  • listwowanie i prace wykończeniowe

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
  • umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy, jak obowiązujące obecnie na norweskim rynku budowlanym
  • długoterminowe projekty
  • pomoc przy zakwaterowaniu
  • pełne ubezpieczenie zdrowotne, od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci, itp.
  • możliwość skorzystania z feriepenger - 12%

Wymagania

  • minimum 3- letnie doświadczenie zawodowe
  • znajomość języka angielskiego lub norweskiego na poziomie komunikatywnym
  • doświadczenie ze Skandynawii będzie dodatkowym atutem

Adecco Norwegia jest częścią Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm zarządzających... kapitałem ludzkim. Nasza firma to ponad 100 placówek na terenie całej Norwegii, ok. 4600 osób w pracy każdego dnia. Adecco Norwegia to obecnie lider na rynku norweskim. Mamy 60 lat doświadczenia w branży i oferujemy prace w wielu sektorach norweskiej gospodarki. Aktualnie pilnie poszukujemy fachowców z branży budowlanej ( cieśli szalunkowych, cieśli konstrukcyjnych, elektryków, malarzy, monterów rusztowań, monterów K-G, hydraulików, monterów wentylacji) Dysponujemy ofertami pracy m.in. w Oslo, Trondheim, Mo i Ranie, Tønsbergu, Bergen, Sogndal, Tromsø.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/01/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie