Stażysta w zespole finansowym

FEGA Poland sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

FEGA Poland sp. z o.o. jest hurtownią materiałów elektrycznych. Została założona w 1993 r. we Wrocławiu. Swoim zasięgiem obejmuje teren całego kraju. W Polsce posiada 8 oddziałów. Jest częścią FEGA&Schmitt Elektrogrosshandel GmbH, która od 1996 r. znajduje się w strukturze grupy kapitałowej Würth & Co.KG.

Jeżeli jesteś gotów na rozpoczęcie kariery zawodowej i zależy Ci na pracy w międzynarodowej organizacji, aplikuj!

Obecnie poszukujemy:

Stażysty w zespole finansowym

(miejsce pracy WROCŁAW, jeden wakat, oferta ważna do 31.08.2017 r.)

Główne zadania:

  • pomoc w kontroli rachunkowej faktur zakupu towarów z dokumentami przyjęcia towarów
  • oraz z zamówieniami i cenami towarów na zamówieniach,
  • kontakt z dostawcami w zakresie zakupu i wysyłania towarów,
  • pomoc w bieżącej kontroli dostaw niefakturowanych i zmniejszenie ich wartości do minimum,
  • archiwizacja dokumentów,
  • współpraca z innymi działami.

Wymagania:

  • chęć uczenia się,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • skrupulatność oraz dobra organizacja pracy,
  • zaangażowanie,
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego przynajmniej w stopniu komunikatywnym,
  • otwartość.

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o umowę zlecenie z wynagrodzeniem godzinowym,
  • elastyczne godziny pracy: 2 - 4 dni w tygodniu,
  • pracę przyjaznej atmosferze,
  • opiekę merytoryczną doświadczonych pracowników.

Aplikacje z dopiskiem „STAŻ - FINANSE” prosimy przesyłać oprzez przycisk "Aplikuj"

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 28.09.2001 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883.”

Prezentacja firmy

FEGA Poland sp. z o.o. jest hurtownią materiałów elektrycznych. Została ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/09/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Finanse, Praca Praca dla studenta, Praca Praktyki / Staż, Praca Analityka