Stażysta w Programie Zarządzania Parkiem Maszynowym

Wrocław, Ujeździec Mały, Trzebnica, Brzeg Dolny, Prusice, Żmigród, Oborniki Śląski, dolnośląskie

Tarczyński S.A.

Opis stanowiska pracy

SPZPM/01/2019

Wymagania:

  • Posiadasz wykształcenie zawodowe lub techniczne związane z mechaniką
  • Jesteś otwarty na wyzwania i potrafisz zaadaptować się do często zmieniających się warunków
  • Posiadasz pierwsze doświadczenia zawodowe w obszarze produkcji (praktyki, staże)
  • Swoją przyszłość wiążesz z zarządzaniem pracą w Parku Maszynowym
  • Akceptujesz pracę w systemie czterobrygadowym

Do Twoich głównych zadań należeć będzie:

  • Kontrola procesu produkcji, w tym nadzór bezpośredni oraz optymalizacja procesów produkcyjnych bazujących na metodologii Lean Manufacturing z wykorzystaniem narzędzi VSM, 5S oraz SMED
  • Współpraca z Kierownikami w celu zapewnienia ciągłości pakowania zgodnego z aktualnym planem produkcji
  • Kontrola prawidłowości funkcjonowania maszyn i urządzeń, działania prewencyjne oraz konserwatorskie z tym związane
  • Prace nad optymalizacją w zakresie zarządzania czasem dostępnym w obszarze uwzględniającym przezbrojenia oraz produkcję seryjną
  • Zdobycie wiedzy i umiejętności w celu sprawnego koordynowania i nadzorowania działań związanych z ciągłym doskonaleniem i rozwiązywaniem problemów z wykorzystaniem narzędzi i metodologii TQM ze szczególnym uwzględnieniem AAP, RRP

Zainwestujemy w Ciebie oraz Twoje doświadczenie, dzięki czemu otrzymasz od nas:

  • Cykl wewnętrznych i zewnętrznych wyjazdowych szkoleń związanych z Zarządzaniem Produkcją, ZZL
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych:
    - prywatną opiekę medyczną LUXMED
    - bezpłatną stołówką,
    - kartę Multisport
    - ubezpieczenie na życie
    - bony i paczki świąteczne
    - bilety na koncerty
    - bilety na football amerykański - drużynę Panthers Wrocław
    - dofinansowanie do kształcenia (szkoły, studia, kursy, szkolenia)
  •  Umowę o pracę
  • Wiedzę i solidne doświadczenie w zakresie zarządzania oraz możliwość pracy z najnowszymi maszynami i technologiami
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się nowoczesnej firmie produkcyjnej
  • Zakwaterowanie na czas trwania programu, jeśli mieszkasz powyżej 70 km od miejsca pracy lub dodatek mieszkaniowy

Prezentacja firmy

Naszą pasją jest smak. Dołącz do nas

Jesteśmy wiodącym producentem wyrobów... wędliniarskich premium w Polsce. Naszą siłą są smak i pasja, z którą pracujemy. Stawiamy na rozwój i ciągłe doskonalenie. Grupa TARCZYŃSKI to już ponad 1200 osób, które każdego dnia dzielą się swoją wiedzą, energią i zaangażowaniem, aby dodać życiu naszych klientów smaku.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Automatyka , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Kontrola jakości , Praca Praca na produkcji , Praca Praktyki / Staż