Stażysta w dziale Zarządzania Nieruchmościami

Elster Estates

41-902 Bytom, śląskie

Opis stanowiska pracy

Opis czynności i zadań wykonywanych przez osobę odbywającą staż w dziale Zarządzania Nieruchomośćiami:
- obsługa klientów biura;
- archiwizacja danych;
- pozyskiwanie informacji o nieruchomościach na podstawie ksiąg wieczystych;
- tworzenie oraz uzupełnianie dokumentacji zarządzanych Wspólnot Mieszkaniowych;
- przygotowywanie uchwał oraz organizowanie zebrań członków Wspólnot Mieszkaniowych;
- sporządzanie planów remontowych oraz planów zarządzania;
- spotkania z wykonawcami prac remontowo-budowlanych;
- oględziny nieruchomości wraz z ich otoczeniem oraz ocena ich stanu technicznego na potrzeby remontów i konserwacji;
- wprowadzanie udogodnień poprawiających efektywność gospodarowania;
- rozliczanie finansowe Wspólnot Mieszkaniowych;
- tworzenie dokumentacji wobec instytucji nadzorujących oraz podmiotów współpracujących;
- spotkania związane z pozyskiwaniem nowych klientów.

Wymagania

Wymagania:
- zdolności łatwego nawiązywania kontaktów;
- umiejętność pracy w zespole;
- znajomość oprogramowania MS Office (Word, Excel);
- zaangażowanie i mobilność.

Mile widziane:
- zainteresowania tematyką nieruchomości.

Oferujemy:
- poznanie obowiązujących w zarządzaniu nieruchomościami procedur;
- umiejętność zapewnienia właściwej gospodarki ekonomiczno-finansowej nieruchomości, bezpieczeństwa użytkowania oraz właściwej eksploatacji nieruchomości;
- zapoznanie się z problematyką rynku nieruchomości;
- zdobycie wiedzy obejmującej uregulowania prawne oraz umiejętności praktyczne w skutecznym i efektywnym zarządzaniu nieruchomościami;
- uzyskanie podstawowych umiejętności w zakresie dokonywania analiz stanu technicznego budynków, kondycji finansowej Wspólnot Mieszkaniowych, możliwości podniesienia standardu nieruchomości;
- zdobycie wiedzy księgowej w zakresie dokonywania rozliczeń przepływów środków finansowych Wspólnot Mieszkaniowych.

Prezentacja firmy

Kancelaria Nieruchomości Elster Estates od 22 lat działa na rynku polski... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
6 miesięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Praca dla studenta, Praca Praktyki / Staż