Stażysta w dziale utrzymania ruchu

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Piotrków Trybunalski, łódzkie

Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie
  • Dodatkowe ubezpieczenie medyczne
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość korzystania z programu Manpower Premium, m.in.: karty Multisport, dodatkowego ubezpieczenia w PZU, abonamentu w Medicover, zniżek, rabatów

Wymagania:

  • Zdolności techniczne
  • Znajomość podstaw mechaniki maszyn i urządzeń
  • Dyspozycyjność
  • Wysoka kultura osobista
  • Znajomość pakietu MS Office

Zadania:

  • Kontrolowanie stanów magazynowych części  zamiennych i materiałów eksploatacyjnych
  • Zamawianie części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych
  • Kontakt z dostawcami
  • Wykonywanie drobnych napraw
  • Obsługa urządzeń biurowych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials