Stażysta/Stażystka w Dziale Rozliczeń

Eurolider Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

EUROLIDER od 15 lat zarządza projektami z zakresu rozwoju i konkurencyjności przedsiębiorstw. Firma specjalizuje się w funduszach europejskich, zajmując się kompleksowym doradztwem inwestycyjnym w zakresie pozyskiwania, koordynacji oraz rozliczania dotacji unijnych.

Do naszego zespołu szukamy ambitnej i doświadczonej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Gromadzenie i analiza danych rynkowych
  • Analiza dokumentów
  • Tworzenie części dokumentacji rozliczeniowej
  • Pomoc w obsłudze klienta i sprawach organizacyjnych
  • Uczestnictwo w procesie wyboru dostawców/wykonawców i przygotowaniu części wniosków o płatność

Wymagania:

  • Studenci IV-V roku, w szczególności z kierunków prawo, administracja, finanse, rachunkowość, bankowość, ekonomia
  • Umiejętność myślenia analitycznego
  • Wysoka motywacja do nauki
  • Zaangażowanie w realizowane zadania
  • Wiedza na temat źródeł finansowania inwestycji będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Płatne praktyki umożliwiające zdobycie praktycznej wiedzy, zwłaszcza z zakresu rozliczania projektów unijnych
  • Ambitne i rozwijające zadania
  • Możliwość rozwoju w dłuższej perspektywie
  • Szansę rozwoju poprzez udział w wielu innowacyjnych projektach
  • Przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.