Business Consulting Center Sp. z o.o.
BCC jest niezależną firmą konsultingową, specjalizującą się w usługach SAP, outsourcingu IT i rozwoju oprogramowania. Koncentrujemy się na obsłudze przedsiębiorstw komercyjnych. Pracujemy dla dużych firm polskich i korporacji międzynarodowych. Realizujemy projekty na całym świecie. BCC jest jedną z największych firm wdrażających systemy IT w Polsce. Zatrudniamy ponad 300 osób, w tym ok. 190 konsultantów SAP (największy zespół SAP w Polsce i jeden z największych w Europie Środkowej i Wschodniej).

Stażysta - Konsultant SAP BI/BW

Miejsce pracy: Złotniki k. Poznania

Zakres obowiązków:

  • praca w środowisku SAP BI (głównie SAP BW, SAP BOBJ, SAP HANA)
  • stworzenie demo zgodnie z tematyką ustaloną w trakcie stażu
  • prezentacja stworzonego rozwiązania przed zespołem

Wymagania:

  • wykształcenie informatyczne (mile widziani studenci ostatnich lat studiów)
  • znajomość tematyki baz danych i business intelligence
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • samodzielność w działaniu, aktywność w poszukiwaniu rozwiązań
  • umiejętność współpracy w zespole, komunikatywność oraz umiejętność dzielenia się wiedzą

Co oferujemy:

  • płatny staż, trwający 2 lub 3 miesiące (w zależności od dostępności kandydata)
  • możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia zawodowego
  • środowisko sprzyjające rozwojowi i kreatywności
  • wsparcie merytoryczne ze strony doświadczonego zespołu