Opis stanowiska pracy

Główne zadania na stanowisku:

  • Instalacja, konfiguracja, administracja bazami danych MS SQL Server
  • Monitorowanie efektywności działania baz danych, tuning
  • Wykonywanie kopii i przywracanie danych
  • Rozwiązywanie problemów związanych z MS SQL Server
  • Pisanie i wdrażanie skryptów T-SQL, PowerShell

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne lub w trakcie studiów
  • Podstawowa znajomość administracji bazami danych MS SQL
  • Podstawowa znajomość relacyjnych baz danych
  • Podstawowa znajomość języka T-SQL
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Samo inicjatywa
  • Zaangażowanie, otwartość, komunikatywność
  • Energia i pasja

Oferujemy:

  • Obycie płatnych praktyk w strukturach międzynarodowej korporacji, w zespołach doświadczonych administratorów IT
  • Możliwość uzgodnienia terminu praktyk
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • Udział w międzynarodowych projektach IT
  • Praktyki w rozwijającym się obszarze biznesowym

Prezentacja firmy

ING TECH POLAND to centrum usług wspólnych zlokalizowane w Katowi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praktyki / Staż, Praca Praca dla studenta, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Project Management, Praca IT - Programowanie / Analizy