Stażysta Działu Certyfikacji i Ekologii

Amica SA

Wronki, Poznań, wielkopolskie

Amica SA
Amica SA
Czy wiesz, że:
  • Jesteśmy Grupą Kapitałową z siedzibą w Polsce i spółkami zależnymi w kraju i za granicą.
  • Jesteśmy liderem na polskim rynku – co druga sprzedawana kuchnia to kuchnia marki Amica.
  • Nasze technologie docenili użytkownicy z całej Europy – blisko 70% produkcji trafia na rynki zagraniczne.
  • Amica S.A. jest jednym z największych pracodawców w Wielkopolsce.
  • W naszej organizacji jest miejsce dla wszystkich zainteresowanych dążeniem do doskonałości

Obecnie do Działu Certyfikacji i Ekologii poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wronki, Poznań

Główne zadania:

  • Administrowanie danymi, dbałość i monitoring ich jakości;
  • generowanie i przetwarzanie danych systemowych, tworzenie syntetycznych raportów;
  • pozyskiwanie danych z obszaru R&D;
  • bezpośrednia współpraca z podmiotami zagranicznym;
  • współpraca z działem IT;
  • obsługa podmiotów zewnętrznych w zakresie wynikającym z przepisów dotyczących ekoprojektu i etykiet energetycznych;
  • obsługa unijnej platformy bazy danych dedykowanej producentom AGD.

Nasze oczekiwania:

  • Student IV lub V roku zarządzania produktami, matematyki, informatyki, ekonomii lub kierunków pokrewnych;
  • dobra znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • komunikatywność;
  • nastawienie na rozwiązywanie problemów, kreatywne myślenie;
  • samodzielność, sumienność i dobra organizacja pracy;
  • dobra znajomość programów MS Office;
  • bardzo dobra znajomość MS Excel, XML;
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z bazą danych, znajomość SAP i PDM windchill.

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w nowoczesnej firmie o charakterze międzynarodowym w formie płatnego stażu;
  • elastyczny czas pracy;
  • rozwój i nowe doświadczenia w międzynarodowym środowisku;
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia z zakresu wymagań unijnych stawianych producentom i wyrobom;
  • udział w nowatorskich projektach IT;
  • szansa na stałe zatrudnienie;
  • niezbędne narzędzia pracy.
Osoby zainteresowane tym ogłoszeniem prosimy o złożenie aplikacji
(CV w języku polskim i angielskim).
Amica SA