Stażysta ds. rekrutacji

Wrocław, 50-049, dolnośląskie

ALTEN Polska

Opis stanowiska pracy

Proponujemy Ci możliwość odbycia 3-miesięcznego płatnego stażu w naszym Zespole Rekrutacji, po którym istnieje możliwość podjęcia pracy na stanowisku Junior Recruiter.

Podczas stażu będziesz odpowiedzialny za:

  • Wyszukiwanie odpowiednich kandydatów w wewnętrznych i zewnętrznych bazach CV na podstawie opisu stanowiska
  • Nawiązywanie pierwszego kontaktu i przeprowadzanie wstępnych rozmów rekrutacyjnych z kandydatami (z Polski i zagranicy)
  • Dbałość o dokładne wprowadzanie informacji do bazy
  • Ścisłą współpracę z managerami
  • Tworzenie dobrej atmosfery pracy

Wymagania

Dołącz do nas, jeżeli:

  • Interesujesz się zagadnieniami z obszaru rekrutacji
  • Interesujesz się najnowszymi technologiami i zagadnieniami IT
  • Chcesz zdobyć wiedzę na temat procesu rekrutacji, poszukiwania kandydatów i prowadzenia rozmów rekrutacyjnych
  • Masz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów
  • Znasz bardzo dobrze język angielski
  • Działasz proaktywnie i łatwo nawiązujesz relacje
  • Jesteś komunikatywny, pomysłowy i dobrze zorganizowany
  • Chcesz się rozwijać lub rozpocząć swoją wielką karierę

Oferujemy:

  • 3-miesięczny płatny staż na pełen etat – dla najlepszych po jego odbyciu istnieje realna możliwość zatrudnienia
  • Pracę w profesjonalnym, zgranym zespole (wiemy jak bardzo ważna jest atmosfera pracy)
  • Niekorporacyjne środowisko pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Atrakcyjne systemy bonusowe
  • Ciekawe imprezy integracyjne

Jesteśmy częścią ALTEN Group, skupiającej na całym świecie ponad 33 000 specjalistów z... dziedziny Inżynierii oraz IT. Realizujemy najbardziej innowacyjne projekty technologiczne dla branż: kosmicznej, lotniczej, motoryzacji, finansowej, bezpieczeństwa i obronności, medycznej, energetycznej oraz przemysłu kolejowego i morskiego. Tworzymy zespół pasjonatów technologii, którzy udowadniają, że ALTEN jest światowym liderem usług konsultingu inżynieryjno-technologicznego. Na co dzień bardzo ważna jest dla nas nieformalna, miła atmosfera. Zależy nam na dzieleniu się wiedzą, pomysłami i otwartością na innych.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki / Staż
Czas trwania umowy:
3 miesiące
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja