Oferta wyróżniona

Stażyst/ka w Zespole Wsparcia Franczyzobiorców

Poznań, wielkopolskie

Żabka Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zespół Wsparcia Franczyzobiorców to świetne miejsce na poznanie od środka działania firmy będącej liderem formatu convenience.

To również idealne miejsce, by rozpocząć swoją przygodę z karierą oraz rozwijać swoje umiejętności komunikacyjne oraz obsługę klienta.

Jeśli chciałbyś/chciałabyś :

  • mieć swój udział w zapewnieniu pierwszej linii wsparcia dla naszych Franczyzobiorców
  • poznać obsługę zgłoszeń telefonicznych i w aplikacji Jira
  • pomagać w rozwiązywaniu problemów i utrzymywaniu pozytywnych relacji z użytkownikami
  • budować i aktualizować procedury związane z działaniem Zespołu

Koniecznie aplikuj do nas!

Oczekujemy od Ciebie:

  • dyspozycyjności- minimum 30 h w tygodniu
  • posiadania statusu ucznia lub studenta (mile widziani studenci ostatnich lat studiów zaocznych kierunków związanych z IT)
  • zainteresowania obszarem IT i technologiami
  • kreatywnego podejścia do rozwiązywania problemów i zaangażowania
  • podejmowania własnej inicjatywy
  • komunikatywności i pozytywnego podejścia do pracy

Oferujemy:

  • 6-miesięczny, płatny staż w firmie będącej liderem na rynku detalicznym
  • świetną lokalizację biura w centrum Poznania
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych z opieką doświadczonego pracownika zespołu
  • elastyczny czas pracy
  • perspektywę rozwoju (z możliwością przejścia na umowę o pracę)
  • pracę w nieformalnej, przyjaznej atmosferze
  • benefit w postaci pakietu sportowego

Żabka Polska sp. z o.o. to 17 lat doświadczenia w handlu detalicznym, ponad 4000 sklepów... Żabka i Freshmarket w 70% miast w całej Polsce, ponad 1,5 mln Klientów każdego dnia. Wspólnie tworzymy największą sieć sklepów typu convenience w Polsce.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki / Staż
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Obsługa klienta , Praca Franczyza / Własny biznes , Praca Praca dla studenta , Praca Praktyki / Staż