Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • staż 20 zł brutto/h
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz nawiązania stałej współpracy z Firmą
  • możliwość posiadania karty Multisport
  • darmowy dojazd do/ z pracy z Łodzi i Głowna
  • siłownie na terenie firmy

Jakie zadania Cię czekają?

  • Kontakt z dostawcami, zbieranie ofert budżetowych
  • Przygotowywanie harmonogramów projektów
  • Przygotowywanie dokumentów jakościowych
  • Liderowanie małych projektów wdrożeniowych i usprawnień technicznych:
  • Tworzenie zamówień w systemie SRM
  • Współpraca z Działem Zakupów Pośrednich
  • Współpraca przy walidacji/Reocenie Systemów Skomputeryzowanych (PLC + SCADA) zgodnie z wymaganiami farmaceutycznymi GMP
  • Wsparcie inżynierów w prowadzeniu projektów inwestycyjnych:Zbieranie danych i przygotowywanie wymagań projektowych
  • Przygotowywanie CAR

Oczekiwania:

  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość: MS Office (Excel, Word, Power Point)
  • Komunikatywność, zaangażowanie, samodzielność
  • Mile widziana umiejętność czytania schematów elektrycznych, CAD, Microsoft Project
  • Mile widziane wykształcenie po kierunkach: Mechatronika, Elektronika, Automatyka i Robotyka, Mechanika i Budowa Maszyn, Zarządzanie Projektami

Zapraszamy do kontaktu!

Telefon do rekrutera 797 387 411

Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do... rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę stałą, tymczasową i dorywczą. Za naszym pośrednictwem w 2018 roku zatrudnienie znalazło ponad 30 000 osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach programu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością. Jesteśmy właścicielem portalu strefajob.pl do realizacji błyskawicznych zleceń.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/09/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia