Staż w Dziale Kadr

Billennium Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Miejsce pracy: Lublin

Obowiązki:

• Obsługa administracyjna faktur w Dziale Kadr

• Przekazywanie oraz podpisywanie z pracownikami dokumentów kadrowych

• Prowadzenie zestawień i raportów na potrzeby Działu

• Obsługa kancelaryjna dokumentów dotyczących pracowników

• Wystawianie skierowań na badania lekarskie

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe

• Zainteresowanie obszarem kadrowo-płacowym

• Dobra znajomość j. angielskiego.

• Znajomość pakietu MS Office

• Umiejętność szybkiego budowania relacji z ludźmi

• Kreatywność oraz konsekwencja w dążeniu do celu

• Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej

Oferujemy:

• Pracę w dynamiczniej rozwijającej się firmie.

• Możliwość podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

• Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie oraz kartę Multisport

• Doświadczenie w międzynarodowym środowisku

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.