STAŻ/PRAKTYKA - BIURO RACHUNKOWE

JWW Biuro Rachunkowe

Wrocław, dolnośląskie

Naszą misją i głównym celem jest zapewnienie stabilności biznesu. Pomagamy firmom w rozwoju i zdobywaniu pozycji na rynku, ograniczając przy tym ryzyko podatkowe, wskazując zagrożenia i szanse, a jednocześnie opracowując skuteczne strategie i zapewniając optymalne zarządzanie.
Obecnie szukamy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Poszukujemy Kandydata/Kandydatki na odbycie  praktyki/stażu:

Zakres obowiązków:

- dekretowanie i wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego,

- segregacja i archiwizacja dokumentów,

- pomoc w codziennych obowiązkach biura

Oferujemy:

- 3 miesięczny staż, z opcją późniejszego zatrudnienia

- zdobycie cennego doświadczenia,

- poznanie programów księgowych,

- miłą atmosferę pracy w młodym zespole,

- referencję z odbytego stażu.

- znajomość podstawowych zagadnień z zakresu księgowości

- biegła znajomość pakietu MsOffice

- dobra organizacja pracy

- zaangażowanie i samodzielność

- komunikatywność i chęć do pracy

- dobra znajomość języka angielskiego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.