Statystyk medyczny - aplikacja mMedica

Grupa mediaM Sp z o.o. Sp. k.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Firma informatyczna świadcząca swoje usługi w placówkach medycznych od 2007 roku zatrudni statystyka medycznego, pracującego z aplikacją mMedica.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku, odpowiedzialna będzie za

  • obsługę aplikacji mMedica,
  • diagnozowanie i usuwanie bieżących problemów podczas pracy z aplikacją,
  • ewidencję świadczeń medycznych sprawozdawanych do NFZ
  • wprowadzanie zmian w Portalu Świadczeniodawcy
  • telefoniczny i mailowy kontakt z klientem

Wymagania

Wymagania:

  • znajomość aplikacji mMedica
  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • zaangażowanie w pracy
  • umiejętność pracy przy zachowaniu dużej dokładności
  • umiejętność analitycznego myślenia

Prezentacja firmy

Grupa mediaM to firma, zatrudniająca specjalistów technologii inf... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca IT - Konsulting, Praca Medycyna / Służba zdrowia